Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Миколаївська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04380287) був реорганізований і увійшов до складу Овідіопольської громади

Секретар сільської ради - Мукало Наталія Анатоліївна

Автобіографія

Народилася 31 січня 1963 року в селі Маякі Біляївського району, Одеської області.

Громадянка України, безпартійна.

З 1970 по 1978 рік навчалася в Надлиманській загальносвітній школі.

Після закінчення школи в 1978 році вступила до Білгород-Дністровського ГПТУ №10, який в 1981 році закінчила і отримала спеціальність маляр-штукатур.

Після закінчення ГПТУ №10 вступила в  ОІБІ, який в 1987 році закінчила і отримала спеціальність інженер- будівельник.

Після закінчення інституту працювала майстром будівельником в СМУ НПО «Консервпромкомплекс», з 1988 року працювала в родгоспі «Овідіопольський» на різних посадах ,в тому числі інженером по технодзору,прорабом, зав. складом.

З 2002 року була обрана секретарем Миколаївської сільської ради.

Вдова, маю двох дітей.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування