Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Миколаївська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04380287) був реорганізований і увійшов до складу Овідіопольської громади

Сільський голова - Зубік Михайло Миколайович

Автобіографія

Народився 1 січня 1959 року в селі Миколаївка Овідіопольського району Одеської області в родині колгоспників .

Громадянин України, безпартійний.

З 1966 по 1974 рік навчався в Миколаївській восьмирічній школі

Після закінчення школи в 1974 році вступив до Одеського автомобільно-шляхового технікуму, який в 1978 році закінчив і отримав спеціальність техніка-будівельника автомобільних доріг.

Після закінчення технікуму по розподілу був направлений на роботу в ШРБУ-42 в с.Маяки, Біляївського району Одеської області звідки був призваний до лав Радянської Армії .Після служби в Армії в 1980 році повернувся на роботу в ШРБУ-42 і працював там в якості майстра до 01.12.1980 року .З грудня 1980 року по 1982 рік працював в колгоспі імені 50-річчя Великого Жовтня в с.Миколаївка-І майстром-наладчиком.

З 1982-1989 рік працював в радгоспі „Овідіопольський” на різних посадах ,в тому числі майстром-будівельником , прорабом, інструктором по спорту, інженером гідротехніком.

В 1989 році був обраний головою будівельного кооперативу „Маяк” Після реорганізації  кооперативу „Маяк” в ПП „Олімп” з 1993-1997 рік працював директором ПП„Олімп”

В серпні 1997 року був обраний директором ТОВ „Вікторія” ,а в березні 2004 року призначений по сумісництву начальником КП „Кришталь” в селі Калаглія.

В 1989 році вступив до Одеської державної академії будівництва та архітектури, яку в 1995 році закінчив і отримав спеціальність інженера будівельника .Одружений ,маю двох дітей.

В 2006 році був обраний Миколаївським сільським головою.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування